E tmerrshme, pasagjerët detyrohen të udhëtojnë me të vdekurin në bord

Kliko per me shume info

avioniiNjë udhëtim aspak i këndshëm ka rezultuar për pasagjerët në avionin e linjës ajrore Azur Air që ishte nisur nga Antalia drejt Moskës.

Ata janë detyruar të udhëtojnë për plot 3 orë sëbashku me një grua të vdekur, e cila ndërroi jetë gjatë fluturimit, 45 minuta pasi ishin nisur.

Kliko per me shume info

Viktima, 50 vjeç, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur, thuhet se vuante nga diabeti dhe se kishte lënë ilaçet e saj në bagazhe.

Ekuipazhi i kabinës në bordin e Boeing 757 nuk mundi të bënte asgjë për ta ndihmuar gruan e sëmurë, pasi nuk kishin insulinën e saj.

Bashkëshorti kishte thënë se ai vendosi t’i linte ilaçet në bagazhe, pasi ajo e kishte përdorur insulinën vetëm një orë para fluturimit.

CEN_FlightDeath_01

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.