I riu tmerron qytetarët në Tiranë, tenton të hidhet nga kullat në Bulevard

Kliko per me shume info

kullatNjë i ri ka tentuar të hidhet nga kullat në Bulevard paraditen e sotme. Kalimtarët kanë xhiruar me celular momentin kur një djalë kalonte me shishe alkooli në dorë në parvazin e ballkonit.

Për disa minuta ai ka bërë xhiro mbi ndërtesë, madje edhe duke varur këmbët, por në fund është bërë e mundur zbritja e tij.

Kliko per me shume info

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe e ka shoqëruar në komisariat për të zbuluar më tej rrethanat e kësaj ngjarjeje që tronditi kalimtarët në Bulevardin kryesor të Tiranës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.