Drogë në makinë, i riu thyen postbllokun e policisë dhe …

policia-kontrolle-natenNjë i ri nga Lushnja i ka shpëtuar policisë pas një ndjekje prej disa minutash. 21-vjeçarit, T.A i është bërë me shenjë nga policia që të ndalonte në një postbllok.

I riu që drejtonte, automjetin tip “Benz” me targa Pn 906 PHT, nuk iu është bindur punonjësve të policisë, por është larguar me shpejtësi.

LEXO EDHE:  Vrasja e trefishtë te "Zogu I", rikthehet dosja
Kliko per me shume info

Pasi është ndjekur nga punonjësit e policisë, ai ka braktisur automjetin dhe është larguar me vrap në brendësi të fshatit Kashtëbardhë.

Nga kontrolli i ushtruar në automjet, u gjetën 19 doza kanabis. Gjithashtu, nga kontrolli i banesës së tij u gjetën dhe 13 doza heroinë dhe 6 doza të tjera kanabis. Policia ka nisur krehjen e zonës, për të arrestuar 21-vjeçarin.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here