Histori tradhtie +18/ Burri ikën me k***, por lushnjari ma bën …!

tradhti-300x190Jam nje grua nga lushnja 35 vjec. Po ju tregoj historine time te nxeht me nje djal 24 vjec , gjithcka ndodhi kur im shoq iku ne itali.

yer dhe une nuk e prisja dot, djali esht nje komshi aty prane por une nuk e kam pas njohur, gjithcka ndodhi para 2 javesh . Une kisha dalur ne ballkon dhe po rrija kur vura re qe nje djale ishte ulur ne nje karrike , ne lokalin para shtepise sime ,dhe po me veshtronte une u exitova menjehere ,

LEXO EDHE:  Në Instagram të merrte në qafë, por brenda mureve të shtëpisë…
Kliko per me shume info

Pa u matur fare une zbulova kofshat e mia te trasha , dhe e pashe qe djali nuk po duronte me , ai u afrua te porta ime une pa u menduar 2 here e hapa porten ai u fut brenda , e futa ne dhomen time , ai nuk duroi dot por ma ngriti fundin dhe futi brenda, une ulerija nga qejfi , pasi bem seks te eger per 30 minuta ai u prish te gjoksi im ,

LEXO EDHE:  Dieta e çmendur, e reja humbi 28 kg në 6 javë duke përdorur vetëm këtë truk

U largua dhe i thash qe sa here te doje te vije serish, madje sonte e pres serish pa durim perseri sepse ishte shume i eger ne shtrat, taman si dua une.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here