Kërcënon se do të hidhet nga vinçi, ja foto e të riut nga Vlora

jetimi-vincNjë 25-vjecar nga Vlora është ngjitur në një vinc pranë stadiumit “Semal Stafa” duke kërcëuar se do të hidhet.
“Jam jetim, jam pa bukë, qeveria më ka lënë rrugëve. Kam nevojë për ndihmë”, mësohet se është shprehur ai, sipas dëshmitarëve.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e Policisë së Tiranës dhe zjarrëfikësja, ku më pas janë bllokuar rrugët që të cojnë në këtë zonë.
I riu që ka rreth 45 minuta që ka hipur në vinc ka veshur një kanatiere dhe pantallona xhinse.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Osumi nxjerr trupin e 47 vjeçarit, u zhduk pas kthimit nga Greqia

Lumi Osum ka nxjerrë në breg trupin e pajetë të 47 vjeçarit, ...