Reagimi i ish-truprojës së Berishës: Nuk ma mbyllni dot gojën!

izet-haxhiaIzet Haxhia ka rënë pre e “hakerave”, të cilët sipas tij i kanë vjedhur profilin në “Facebook”, ku ai publikon shpesh statuse që akuzojnë Berishën dhe jo vetëm.

Ish truproja i Berishës ka kontaktuar menjëherë me stafin e rrjetit social dhe ai i është rikthyer prapë, teksa hedh dyshimet se “vjedhja” e profilit në Facebook është një tentativë për t’i mbyllur gojën.

Kliko per me shume info

“Të nderuar miq. Para një ore ma grabitën Fb. Falë ndihmës së shpejtë nga ana e vetë Fb. arrita ta rimarr përsëri .Mund të ndodhi prapë që ta grabisin atyre që u intereson fb. im. Le ta grabisin prapë, por nuk do arrijnë të ma mbyllin gojën dot. Pasi vodhën, grabitën, vranë e prenë një popull të tërë, tani u ka ngelë të grabisin edhe fjalën e lirë. Me Fb. apo pa Fb. lufta kundër këtyre plehrave vazhdon..”, shkruan Haxhia./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.