Hawei paralajmëron bateri të fuqishme Mate 9

bateriiNë saje të reklamës së re, tashmë e dimë që kompania Huawei është duke përgatitur diçka të veçantë kur bëhet fjalë për jetëgjatësinë e baterisë së telefonit të saj të ardhshëm Mate 9.

Gjithashtu, përmes kësaj reklame kompania ka konfirmuar vetëm emrin e telefonit dhe se ky telefon do të vijë me një bateri shumë të fuqishme.

Huawei Mate 9 pritet të prezantohet zyrtarisht javën e ardhshme, saktësisht më 3 nëntor, dhe sipas disa raporteve ai pritet të vijë me ekran të lakuar 5.9-inç me rezolucion Quad HD, 256 gigabajt memorie të brendshme si dhe me sistemin operativ të instaluar Android 7.1 Nouga

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

NASA bën zbulimin që ndryshon botën: Ka planete të tjerë si Toka ku mund të jetohet

Shkencëtarët kanë zbuluar një sistem të ri diellor me disa planetë të ...