Të gjithë zgjedhin një karakter tmerrues për Halloween, ajo zgjedh të jetë seksi (Foto)

Kliko per me shume info

 

UntitledE mrekullueshme për atë që është, Kendall Jenner tregon dhe njëherë trupin bombastik të saj. Bëhet fjalë për festën e Halloween-it, festa ku të gjithë tmerrojnë me personazhin që kanë përzgjedhur, e ndërsa 20-vjecarja provokon me karakterin seksi që ka përzgjedhur. Bukuroshja 20 vjeçare kishte veshur një fustan të zi të ngushtë lëkure që i nxirrnin në pah këmbët perfekte.

Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.