Të gjithë zgjedhin një karakter tmerrues për Halloween, ajo zgjedh të jetë seksi (Foto)

 

UntitledE mrekullueshme për atë që është, Kendall Jenner tregon dhe njëherë trupin bombastik të saj. Bëhet fjalë për festën e Halloween-it, festa ku të gjithë tmerrojnë me personazhin që kanë përzgjedhur, e ndërsa 20-vjecarja provokon me karakterin seksi që ka përzgjedhur. Bukuroshja 20 vjeçare kishte veshur një fustan të zi të ngushtë lëkure që i nxirrnin në pah këmbët perfekte.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, Artiola Toska publikon foto me bashkëshortin

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare ...