Korçë, 44-vjeçari kapet “mat” duke vjedhur në supermarket, ja emri

policia_korce14Një supermarket është vjedhur në Maliq. Burime nga policia e Korçës kanë thënë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 3:00 të mëngjesit. Persona ende të paidentifikuar kanë hapur derën dhe kanë aritur të marrin rreth 1 milion lekë si dhe disa produkte ushqimore.

Ndërkohë në Devoll, policia ka arritur të arrestojë një 44-vjeçar. Vasil Kello është kapur në flagrancë ndërsa ka tentuar të vjedhë me dhunë banesën e 32-vjeçarit G.SH.

Ky i fundit e ka ndjerë dhe ka njoftuar policinë. Por Vasil Kello e ka goditur me sende të forta dhe më pas është larguar me vrap

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi drejtoreshën e konvikteve, nis hetimi për 18-vjeçarin në Tiranë

Një 18-vjeçar nga Tirana ka kërcënuar drejtoreshën e konvikteve të shkollave të ...