Darka surprizë, Princi i Dubait befason milionerin shqiptar

hajdin-sejdiaHajdin Sejdia udheton shpesh ne Dubai per pune. Se fundi ka qene Princi i Dubait qe i ka rezervuar një mbrëmje të veçantë familjes se biznesmenit Sejdia.

Princi ka shtruar një darkë për koreografen shqiptare Riselda Sejdia dhe bashkëshortin e saj miliarder Hajdin Sejdia.

Kliko per me shume info

Fotot nga darka janë shpërndarë nga bashkeshortja e biznesmenit, Riselda Sejdia, duke i bere te dukshme për të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Rashel tregon si duket Oriola e zhveshur

Pas darkës të bollshme si nga asortimentet edhe nga të pranishmit, të dy partnerët Sejdia janë ulur në sallon me princin e Dubait.

“Familja Sejdia, sot në mbrëmje të ftuarit special në pallatin mbretëror nga princi i Dubait, Saeed Bin Maktoum Bin Rashid Al Maktoum. Një mbremje magjike që do të mbetet gjatë në memorien tonë”-shkruan Riselda.
sejdiaa

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here