Darka surprizë, Princi i Dubait befason milionerin shqiptar

hajdin-sejdiaHajdin Sejdia udheton shpesh ne Dubai per pune. Se fundi ka qene Princi i Dubait qe i ka rezervuar një mbrëmje të veçantë familjes se biznesmenit Sejdia.

Princi ka shtruar një darkë për koreografen shqiptare Riselda Sejdia dhe bashkëshortin e saj miliarder Hajdin Sejdia.

Fotot nga darka janë shpërndarë nga bashkeshortja e biznesmenit, Riselda Sejdia, duke i bere te dukshme për të gjithë ndjekësit e saj.

Pas darkës të bollshme si nga asortimentet edhe nga të pranishmit, të dy partnerët Sejdia janë ulur në sallon me princin e Dubait.

“Familja Sejdia, sot në mbrëmje të ftuarit special në pallatin mbretëror nga princi i Dubait, Saeed Bin Maktoum Bin Rashid Al Maktoum. Një mbremje magjike që do të mbetet gjatë në memorien tonë”-shkruan Riselda.
sejdiaa

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...