“Të hajë përsheshin”! Hafizi “shpërthen” ndaj Ramës: S’je kryeministër!

Kliko per me shume info

hafiziMimoza Hafizi ka reaguar ndaj deklaratës së mbrëmshme të Kryeministrit Edi Rama në emisionin “Studio e hapur” në News 24. Fjalët e tij nuk më ofendojnë vetëm mua, por të gjithë ata që ende e marrin Ramën për Kryeministër, tha ajo.

Reagimi në facebook i Hafizit

Kliko per me shume info

Të gjithë ata që janë lënduar mbrëmë nga gjuha vulgare e kryeministrit ndaj meje, dua t’i siguroj se përgjigjen do ia kthej nesër, nga foltorja e Parlamentit.
Por jam e bindur se sjellja e këtij njeriu që nuk e di apo harron se është kryeministër, nuk më cënon vetëm mua, por edhe ty, ju, edhe të gjithë ata që ende e dinë dhe e marrin për kryeministër.

Çfarë tha Rama për Hafizin

Për Ben Blushin edhe mund të shpenzonim pak kohë se i ka bërë nja tre romane. Por Mimozën le ta lëmë të hajë përsheshin në partinë e Blushit dhe të mos merremi me këtë temë, ju lutem.

1 COMMENT

  1. e eshte o Moza , eshte kryeminister, ti i vajte nga pas me benushin dhe u jargose qe ai te zinte ate post, tani ndizi qiririn. Nuk ju beson njeri ju , si ti, si benushi si kac islami. Moj pse nuk vajte te partia e saliut me mire?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.