Largimi nga PS, deputetja Hafizi ndryshon karrige në Kuvend

hafiziPak ditë pasi është larguar nga grupi parlamentar i PS-së së bashku me Ben Blushin, Mimoza Hafizi ka ndryshuar karrige në Kuvend.

Deputetja është parë sot të ulej larg vendit ku ulej çdo të enjte, së bashku me deputetët e tjerë socialistë.

Vendi ku është ulur Hafizi ndodhet midis opozitës dhe një pjese të koalicionit qeveritar.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

nishani16

Presidenti Bujar Nishani dekreton datën e zgjedhjeve Parlamentare të 2017

Presidenti i Republikës se Shqiperise, Bujar Nishani ka dekretuar këtë të hënë ...