Largimi nga PS, deputetja Hafizi ndryshon karrige në Kuvend

hafiziPak ditë pasi është larguar nga grupi parlamentar i PS-së së bashku me Ben Blushin, Mimoza Hafizi ka ndryshuar karrige në Kuvend.

Deputetja është parë sot të ulej larg vendit ku ulej çdo të enjte, së bashku me deputetët e tjerë socialistë.

Vendi ku është ulur Hafizi ndodhet midis opozitës dhe një pjese të koalicionit qeveritar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jul Deda reagon ashpër ndaj Ramës: Hapi sytë, 18 shkurti s`ka lidhje me 21 janarin

Aktori Julian Deda ka reaguar ne fazen e tij zyrtare ne Fb ...