Këto foto nuk i keni parë kurrë, “Gylseren” e gjitha nudo dhe …!

GYLSYREN-XHIHANLargimi i aktores Nurgul Yesilcay nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), i zhgënjeu në masë të madhe fansat e kësaj drame televizive turke.

Asokohe u raportua se arsyeja kryesore e largimit të ‘Gylserenit’ ishte se, ajo nuk kishte pranuar të puthej para kamerave me aktorin kryesor të serialit, Erkan Petekkaya (Xhihanin).

Kliko per me shume info

A ishte puthja arsyeja e largimit të Gylserenit nga seriali?!

LEXO EDHE:  Vajza e Michael Jackson alarmon familjarët: “Desh vdiqa”

Adje aktorja tjetër e atij seriali, Ebru Ozgan (e njohur për rolin e Dilaras), në një intervistë i kishte konfirmuar thashethemet se ‘Gylseren’ u largua nga seriali pikërisht për një puthje televizive që duhej ta bënte me Xhihanin.

Një vendim i tillë duket paksa i pakuptimtë, kur aktorja kishte pozuar nudo për ballinën e revistës “Tempo”. Ajo shfaqet e ulur në një karrige, ndërsa në trup ka vetëm një pallto.

LEXO EDHE:  “Kurbani” përkthehet në italisht

Natyrisht, pjesët intime të Yesilcay nuk janë të ekspozuara, transmeton Telegrafi. Edhe në disa raste tjera, Yesilcay është shfaqur provokuese në pozat e saj./mapo/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here