Shkoi në spital për gurë në veshka, por … lind foshnjën! Gruaja i habit të gjithë

foshnje14Një grua nga Gjeorgjia shkoi në spital duke ndjerë dhimbje – dhe duke menduar se dhimbja ishte për shkak të gurëve në veshka – por u kthye në shtëpi me një foshnje.

Stephanie Jaegers u befasua kur doktorët në Spitalin Piedmont Henry në Stockridge i treguan asaj se ishte 38 javë shtazënë.

Kliko per me shume info

Dhe, i thanë ata, foshnja do të vijë pas 30 minutash, transmeton Gazeta Express.

LEXO EDHE:  Dyluftimi i pazakontë, gaforrja i punon spektakël thikës, përballet e patrembur me kuzhinierin (VIDEO)

Stephanie, që po vuante nga dhimbjet abdominale, i tha jo doktorëve kur e pyetën nëse kishte ndonjë shans që ajo të ishte shtatzënë. Ajo nuk kishte pasur dhimbje dhe as nuk kishte shtuar peshë.

Dhe për më tepër, më herët këtë vit ajo ishte diagnostikuar me para-menopauzë. Doktorët filluan ta përgatisin atë për një skanim CAT, por kur e ekzaminuan stomakun kërkuan që t’i bëhej edhe një ultrazë.

LEXO EDHE:  I kërkoi divorcin, gruaja i bën "gjëmën" burrit nga Tirana

Më pas u kuptua se ajo ishte shtatzënë dhe se foshnja ishte një djalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here