Seks oral në publik, gruaja iu bërtet policëve: E bëj ku të dua!

sex dushNjë grua, që u filmua duke bërë seks oral me të dashurin në publik, iu turr policisë duke i kërkuar që të mos e ndalojnë.

Vendasit njoftuan policinë pasi panë çiftin e papërmbajtshëm.

Ajo iu drejtua policëve: “Mos më ndaloni”.

“Nuk do ndaloj sepse nuk dua. Është i dashuri im dhe e bëj ku të dua. Nëse dua, e bëj këtu përpara jush”.

Video është bërë në një rrethinë të Buenos Airesit në Argjentinë. Çifti ishte i dehur. Ata u arrestuan.

Kapet duke bërë seks oral në publik, ja si i bërtet policisë (Video)

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Parashikimi i motit për sot, ja sa do të jenë temperaturat

I gjithë vendi do të karakterizohet nga vranësira të lehta, por herë ...