VIDEO/ Gruaja bën për ujë të ftohtë maniakun në urbanin e Tiranës

Kliko per me shume info

Për fat të keq nuk janë të pakta rastet si ky. Shpesh udhëtimi me mjet urban shpesh  kthehet në një stres për femrat të cilave iu duhet të përballen me ngacmime dhe  gjeste të turpshme nga maniakë të ndryshëm.

Kliko per me shume info

I tillë është edhe rasti në fjalë, ku INTV ka publikuar nja vide, pasi një grua pasi është ngacmuar nga një maniak i ndodhur në autobus, i kthehet atij duke e ofenduar.
Por edhe pse kërkon falje, gjesti i tij është i pafalshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.