Tmerron qytetarët sikur e kishte shtypur makina, por e pëson keq kjo grua

Një grua që po pretendonte se ishte goditur nga një veturë në rrugë, e pësoi keq nga policia të cilët ia zbuluan gënjeshtrën.

Në një video të publikuar në YouTube shihet një grua e shtrirë në rrugë para një veture, teksa kalimtarët e shikojnë atë.

Kliko per me shume info

Gruaja po gënjente se ishte goditur nga vetura së cilës i ishte shtrirë përpara, vetëm për të përfituar diçka, transmeton Gazeta Express.

LEXO EDHE:  Sa kg jashtëqitje bën një njeri gjatë gjithë jetës? Shkencëtarët bëjnë llogaritë, habisin rezultatet (FOTO)

Në video, vetura para së cilës qëndron e shtrirë gruaja fillon të shkojë mbrapa për t’u liruar nga ajo, por gruaja përsëri hyn nën të për të vazhduar pretendimin e saj.

Më pas policia e vëren se çfarë është duke bërë ajo dhe e arrestojnë. Shikojeni videon:

https://youtu.be/uzSDcwZuMMc

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here