Publikohen fotot e reja, gruaja e Donald Trump sërish nudo!

gruaja-trumpit1Bashkëshortja e Donald Trump ka “tronditur” sërish mediat me fotote reja që janë bërë publike së fundmi.

Melanie këto foto i ka realizuar gjatë kohës kur ishte modele. Ajo për “Fox” rrëfeu se nuk ka asgjë pët t’u turpëruar.

Kliko per me shume info

Ajo ndihet e “gjurmuar” nga mediat pasi shprehet se këto të fundit kanë shfaqur interesim të madh për të kaluarën e saj.

 

 “E pra, nëse ju tashmë jeni duke hetuar të kaluarën time, çfarë mund të gjeni nga ajo? E shoh që vazhdimisht jeni në kërkim të së kaluarës time, Ky interesim është dukshëm më i madh që nga fillimi i fushatës në internet që kërkohen fotot e mia që unë kam pozuar lakuriq. Kjo ishte periudha kur isha modele dhe unë jam krenar për këto foto. Unë kam punuar shumë për këto, pse të jem e turpëruar?”, – tha bashkëshorja e Trump.

gruaja-trump

gruaja-trumpit

1 COMMENT

  1. merr plakushin prej dore dhe ik qerrohu o grua e perdale, edhe ti si ai je, KUCKE. Para disa vitesh po i jepje mend ish gruas se Tiger Wood se cduhej te bente me te dy femijet e saj, po tani pse nuk i kerkon divorcin plakut te matufepsur si ish gruaja i T. Wood qe i jepje leksionet? Amerikes nuk i duhet nje plak dobic, si shtet i madh i duhet nje POLITIKAN qe te menaxhoje, Hillary eshte perfekte……, e do Amerika dhe bota…..,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here