Gruaja ndjen dridhje në bark, nuk do ta besoni çfarë zbuloi mjeku!

shtatzene-tumorinnnJordan Abudl Hana Mahmoud Karim, 36 vjeç lindi në prill të këtij viti në një klinikë private në Aman dhe solli në jete një djalë të shëndetshëm.
Hana, e cila lindi foshnjën me prerje cezariane ka thënë se “mjeku që kreu lindjen, në barkun e saj ka harruar telefon celular”.
Gruaja zbuloi atë vetëm pasi u largua nga spitali. Barku i saj në një moment filloi të dridhet, ndërsa ajo vuajti dhimbje të tmerrshme.
Kjo u zbuluar përmes X-rrezeve në një spital publik, ku u pa se në trupin e 36-vjeçares gjendet një objekt.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E pabesueshme, ja vetitë shëruese të lëngut të kastravecit turshi

Ndonjëherë ‘’nënvlerësojmë’’ gjërat që n’a ndihmojnë shumë. Këtë herë bëhet fjalë për ...