Graniti dedikim prekës për Taulantin… (Foto)

UntitledVëllezërit Xhaka ndër më të preferuarit nga shqiptarët dinë sit ë jenë më të mirët. Jo vetëm në fushë, por dhe jashtë saj. Taulanti dhe Graniti jashtë fushës tregojnë se janë një shembull perfekt për tu marrë. Gjersa Taulant Xhaka luan për Baselin dhe Kombëtaren shqiptare, Granit paraqitet për Arsenalin dhe Zvicrën. Graniti me sukses paraqitet për Arsenalin në Londër, por po i mungon shumë Taulanti, të paktën kështu shprehet ai në një status në Facebook, ku i dedikon disa fjalë…

“Nuk e ke idenë sa më mungon vëlla. Kaq larg në realitet, kaq afër zemrës. Disa duhet të presin gjithë jetën për të takuar lojtarin e tyre të preferuar. I imi është vëllai im”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.