Grabitje spektakolare në Tiranë, i riu vjedh karburantin pa armë … vetëm me fjalë!

2
Kliko per me shume info

hajdut-560x300Një pikë karburanti është grabitur ditën e djeshme në kryeqytet. Policia thotë se një person i maskuar me kapuç në kokë dhe me një shami në fytyrë ka grabitur karburantin, që ndodhet te rruga “Isuf Elezi”.

Nga përshkrimi i punonjësit të karburantit, 42-vjeçarit H. S., bëhet fjalë për një të ri, rreth 25 vjeç. Ai nuk ka pasur armë, por ka kërcënuar 42-vjeçarin dhe ka arritur të marrë 8 mijë lekë, si dhe një aparat celular. Policia thotë se po punon për të identifikuar autorin.
Ndërkohë një 16-vjeçar është arrestuar në tentativë për të vjedhur një market. I riu me inicialet E. I është kapur mat. Atij i janë sekuestruar telefon i markës “iPhone 4S”, një kapuç, një palë dorashka, një çorape grash, një kaçavidë dhe një çelës fiso.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here