Grabitet me arme karburanti “Gulf” tek Qafa e Kasharit, autoret marrin kasaforten

Kliko per me shume info

grabitjeGrabitet me arme nje karburant ne Kashar.

Policia tha se me datë 31.10.2016, ora 03:12, dy persona me maskë kanë shkuar tek karburant “Gulf”, në Qafë Kashar, ku njëri nën kërcënimin e armës pistoletë kanë marrë kasafortën dhe janë larguar në drejtim të Durrësit.

Kliko per me shume info

Policia ka thene se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.