Grabitet me arme karburanti “Gulf” tek Qafa e Kasharit, autoret marrin kasaforten

grabitjeGrabitet me arme nje karburant ne Kashar.

Policia tha se me datë 31.10.2016, ora 03:12, dy persona me maskë kanë shkuar tek karburant “Gulf”, në Qafë Kashar, ku njëri nën kërcënimin e armës pistoletë kanë marrë kasafortën dhe janë larguar në drejtim të Durrësit.

Policia ka thene se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aksidenti në Itali, identifikohen dy shqiptarët që mbetën të vdekur

Identifikohen dy shtetasit shqiptarë që mbetën të vdekur një ditë më parë ...