Çfarë ka ndodhur mes dy “vëllezërve”?! Ja reagimi befasues i Gold Ag për Noizyn

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, ka folur për herë të parë pas shumë kohësh për raportin e tij me Noizyn.

Gold AG thotë në emisionin EliteZone se ai nuk e ka më vëlla Noizyn.

Pos tjerash, ai thotë se e ka pasur vëlla, por nuk e llogaritë më atë në atë mënyrë.

Ai pohon se nuk ka më asnjë raport me reperin nga Shqipëria, edhe pse e ka pasur shok.

“Nuk kam më asnjë lloj raporti me të, as të mirë e as të keq”, u shpreh Gold AG.

Kurse, kur flet për incidentin e Noizyt me Cozmanin, ai tha se ka shpresuar që të mos i ndodhë më e keqja asnjërës palë dhe se të jetë lehtë gjithçka si nga ana e shërimit, ashtu edhe nga ana dënimit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

beskallaku

Bes Kallaku tallet keq me “vuajtjet” e Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi ka qenë mbrëmë në “Zonë e Lirë” ku ka deklaruar ...