Goditet nga një dron teksa bën fotografi, ja gjendja e modeles (Video)

UntitledNjë modele e paemëruar është qëlluar në kokë nga droni që po e fotografonte, teksa po vraponte së bashku me një shoqe në një plazh të Shteteve të Bashkuara.
Ajo buzëqeshte dhe tregonte format trupore para fluturakes, pa pritur se mund të ndodhte ndonjë aksident, transmeton Telegrafi.
Por, papritmas pajisja teknologjike u lëshua më poshtë dhe e qëlloi, ndërsa helikat që rrotulloheshin iu ngatërruan për flokë.
Megjithëse video përfundon shpejtë, mësohet se ajo e ka hequr dronin pa i dëmtuar flokët.
“Modelet janë shumë të afërta me kamera, por kjo u afrua më shumë se që duhet me këtë pajisje” është një koment lidhur me rastin./Telegraf/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Nëna fekondon vezët e vajzës sterile, lind nipin e saj(Foto)

Mahnitëse sesi kjo nënë ka vepruar për ti treguar vajzës së saj ...