Gjyste Vulaj tradhton burrin … me kë fjeti kur i vdiq gjyshja?!

Kliko per me shume info

gjysteKëngëtarja Gjyste Vulaj ishte ndier keq kur e humbi gjyshen, të cilën siç ka deklaruar edhe vetë ajo, e ka konsideruar si nënë të dytë.

Këngëtarja pati anuluar edhe koncertet në Adelajde dhe Sidnei të Australi për shkak të gjendjes së saj melankolike.

Kliko per me shume info

E, gjatë kësaj kohe, mësojmë se Gjystja se nuk ka qenë në gjendje ta ndajë shtratin as me bashkshortin e saj Sokolin, me të cilin është e martuar qysh kur ka qenë 16-vjeçare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.