Gjirokastra në këmbë kundër kryegjyqtarit, ja reagimet e ashpra të qytetarëve

Një ditë pas videoskandalit të publikuar në emisionin ‘Stop’ ky kreu i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi i kërkoi favor seksual një shtetaseje, kanë reaguar dhe qytetarët gjirokastrite.

Ata kanë dhënë komentet e tyre mbi këtë ngjarje në median lokale të Gjirokastrës, ku sigurisht shumica prej tyre e kanë dënuar këtë akt të rëndë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Theri kuzhinierin italian, shqiptari befason me deklaratën. Ja cfarë tha në gjyq

Shqiptari Ricard Nika i akuzuar për vrasjen e kolegut të tij italian Alfio ...