Gruaja “do ta çoj audion e ngacmimit seksual te gazetarja”, gjykatësi: Bashkë ndahemi me plumba!

kercenimi-gjyqtariKryetari i gjykates se Gjirokastres Guximtar Boci ka kercenuar ashper qytetaren qe e regjistroi ne bisede teksa kryente ngacmimin seksual ndaj saj.

Në momentin kur gruaja i thotë gjyqtarit Guximtar Baçi se e ka rregjistruar teksa i kërkon favore seksuale dhe se materialet do ti çojë te gazetarja, gjykatësi e ka kërcënuar se nëse kjo ndodh, “ai dhe denoncuesja do të ndahen me plumba”.

“E bën atë ti, edhe… bashkë ndahemi me plumbat”-dëgjohet të thotë Guximtar Baçi, Kryetar i Gjykatës së Shkallës së Parë në Gjirokastër, në një tjetër audio-regjistrim, të publikuar në emisionin Opinion.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...