Gjoksi bombastik i Zajminës mahnit Dubain (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledKëngëtarja Zaimina Vasjari së fundmi ndodhet në Dubai, ku është duke kaluar disa ditë pushimi nën shoqërinë e mikeshave të saj.
Të gjitha momentet e bukur, këngëtarja nuk heziton që t’i ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.
Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram Sotry një video, ku është shfaqur duke kërcyer në një diskotekë, gjersa dekolteja e hapur nxirrte në pah gjoksin e saj bombastik. Vite më parë ajo kishte pranuar publikisht se ndërhyrja e vetme estetike në trupin e saj ka qenë gjoksi. Tani ajo gëzon format që do, dhe nuk nguron t’i japë hapsirë gjithnjë në veshjet e saj./telegrafi/

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here