Gjoks dhe të pasme bombastike, këngëtarja provokon keq fansat (Foto)

UntitledTashmë më shumë se 45 vjec, Pamela Anderson sërish shkëlqen! E njohur për gjoks bombastik, për të pasme perfekte, këtë herë ajo tregon këmbët e saj të cilat flasin shumë, dhe tregojnë se mosha është thjeshtë një numër, pasi Pamela është një femër seksi padyshim! Pamela Anderson ka udhëtuar së fundmi drejt Londrës, për të qenë e pranishme në eventin “Vivienne Ëestëood” të organizuar nga Kisha “St. James”.
Modelja 49 vjeçarje dukej në humor të mirë, teksa pati mundësinë që të takohet me disa prej figurave të famshme, të cilët diskutuan gjerë e gjatë për librin e saj të ri.
Anderson ishte shfaqur me një fustan mjaft modern, ngjyrë të bardhë me një rrip të zi në mes, i shkurtër deri në gjunjë për të nxjerrë në pah mjaft mirë këmbët e saj seksi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here