Ngre në këmbë Gjermaninë dhe jurinë e ‘’The Voice’’, ‘’shqiptari bëhet i preferuari i të gjithëve (Video)

UntitledNë Gjermani bëjnë namin dhe shqiptarët. Këtë herë në The Voice , një djalë tepër i talentuar, Shpresim Ahmeti ë arriti të kthente disa anëtarë te jurisë në konkursin e talenteve ‘The Voice’ në Gjermani. Student në Gjermani, djaloshi ka dalë në skenën e shfaqen së tretë të sezonit të gjashtë të “The Voice of Germany” dhe ka mahnitur jurinë e publikun me zërin e tij. Talenti i 18-­vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkruar për “zërin e tij briliant”. Ai ia mori zemrat të gjithëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I gjen një mesazh të dyshimtë në celular, i riu rreh për vdekje të dashurën

Xixi Bi, një 24 vjeçare me origjinë kineze, që jetonte në Britaninë ...