Ish-pornostarja seksi gjen dashurinë tek 70-vjeçari milioner

Kliko per me shume info

ish-pornostarjaNjë ish-pornostare tajlandeze ka deklaruar se ka gjetur dashurinë e jetës së saj, e për t’ia arritur kësaj e ka ndihmuar Budizmi.

Ajo thotë se lutjet dhe meditimi e ndihmuan atë që të gjejë dashurinë tek arkitekti 70-vjeçar Harold Jennings Nesland Jr.

Kliko per me shume info

31-vjeçarja, e njohur me emrin e saj të artit “Nong Nat” hoqi dorë nga karriera e saj e vjetër si yll i “Tokyo Hunter” dhe “Asian Heart”.

Si një grua e martuar ajo njihet me emrin Kejsarin Chaichalermphol dhe është e fokusuar tek idealet e budizmit.

“Vepra të mira, meditim dhe lujtje”, shprehet ajo duke shtuar se kjo është filozofia që e ndihmoi që të lidhej me 71-vjeçarin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.