Burri gjen dy pitonë gjigantë në kuzhinën e tij

Kliko per me shume info

gjarperinj-kuzhineKy është momenti i tmerrshëm kur një burrë gjeti dy pitonë gjigantë duke luftuar më njëri-tjetrin. Videoja u filmua nga vetë ai në kuzhinën e shtëpisë së tij, në Dayboro, një provincë rurale e Brisbane.

Duke përshkruar çastin kur ai u gjend në dyluftimin e gjarpërinjve, ai tha: “Të dielën pashë bishtin e një gjarpëri gjigant, në kuzhinën time.
Ai u fsheh nën tavolinë dhe u zhduk nga shikimi im. Kur shkova të shihja ç’po ndodhte, pashë që ishte mbështjellur rreth një gjarpëri tjetër gati për t’u ndeshur”. “Mendoj se ata po ziheshin për një piton femër”, shtoi ai.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.