Geti dhe Marina anullojnë martesën?

Kliko per me shume info

Marina-Vjollca-dhe-getoar-Selimi-1-1U përfol se reperi i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do të finalizonin historinë e tyre të dashurisë me një ceremoni martesore këtë muaj.
Burime të afërta të çiftit zbuluan në verë një plan-sekret të çiftit për t’u martuar këtë tetor, por kjo nuk ndodhi. Sipas të njëjtave burime martesa mes tyre është shtyrë për një kohë tjetër.

Ata kanë vendosur të martohen vitin tjetër, edhe pse data nuk është konfirmuar ende.
Çifti më i komentuar i shoëbizz-it po e shijojnë lidhjen e tyre në maksimum, me udhëtime dhe pushime luksoze, siç ishin ato në Maldive.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.