Genta e tepron, iu tregon një pjesë të … “zogut”!

Kliko per me shume info

genta-ismaili-armeKëngëtarja e njohur, Genta Ismaili, ka ditur që të jetë ekstravagante në dukjet e saj nëpër shfaqje të ndryshme televizive koncerte dhe spote të saj muzikore.

Nga ekstravaganca e saj, nganjëherë kanë rreshqitur edhe gjëra që ndoshta ajo nuk ka dashur t’i vendosë në pah, siç janë këto fotografi, ku sytë shkojnë tek organi gjenital i saj, ngaqë edhe jep material për shikim, transmeton “Gazetablic.com”.

Kliko per me shume info

Nëse janë apo s’janë të tepruara këto fotografi vlerësojeni edhe vetë ju.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.