Genta Ismajli “çmend” fansat, ja lëvizjet seksi që bën në klip

Më seksi se kurrë dhe në formë të mirë fizike. Nuk dimë nëse ka qenë ky mesazhi që Genta Ismajli ka dashur të përcjellë, por pa dyshim e tillë shfaqet në klipin më të ri në bashkëpunim me Muma.

Aktive, energjike Genta tregon qartë se në këtë klip, nuk dëshirom vetëm të këndojë, por edhe kërcejë. ‘Squat Baby’, i tregon të gjitha.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aleksandër Gjoka takohet me gruan vetëm për festa, e vërteta e martesës!

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka para katër vitesh u bë gjysh për ...