Del videoja, kreu i Hekurudhave Genc Alizoti, seks online nga zyra me Skype

Kliko per me shume info

Një video me përmbajtje seksuale, e cila për arsye etike nuk mund të publikohet, tregon se si një person i cili dyshohet të jetë tashmë ish-drejtori i Hekurudhave Genc Alizoti, kryen veprime të turpshme në zyrën e tij të punës.
Mendohet se pikërisht qarkullimi i kësaj video është shkaku i vërtetë i dorëheqjes së tij.

Në video duket sfondi me ngjyrë të kuqe i cili dallohet edhe në fotot zyrtare të tij në zyrën e shtetit. Dyshohet se videon e ka regjistruar personi tjetër i cili ka qenë pjesëmarrës në një video chat erotik.

Nga video duket se si ish-drejtori i Hekurudhave nxjerr organin e tij gjenital dhe fillon të masturbohet.

Kliko per me shume info

Alizoti, mori detyrën e kreut të Hekurudhave në tetor të vitit 2013, menjëherë pas ardhjes në pushtet të qeverisë së majtë, si përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Ai dha dorëheqjen nga posti vetëm dy ditë më parë. Në vijim disa pamje të kapura nga video. /jetaoshqef

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.