Gazetarja nuk përmbahet, shpërthen në lot(Video+ Foto)

UntitledFatkeqësitë e botës duket se janë gjatë gjithë kohës në veshin e kësaj gazetarje. Sëmundjet e rënda, personat me aftësi të kufizuar, bëjnë që natyra njerëzore të “ligështohet” nganjëherë karshi këtyre rasteve. Bëhet fjalë për prezantuesen e RTK-së, Alketa Gashi-Fazliu e cila shpërtheu në lot pas një fjalimi të një vajze nga Prizreni, e cila e emocionoi me fjalimin e saj, të pranishmit në Sallën e Kuqe në Prishtinë. Bëhet fjalë për koncertin humanitar, të organizuar nga Labinot Tahiri dhe Ambasada e Shqipërisë në Kosovë, për tubimin e mjeteve për dy vajzat e sëmura me leukemi, Liridona Gajtani dhe Edona Dërmaku.

https://www.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/1035258063238540/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...