Gazetari zbulon “sekretin” e Zaiminës: Gjoksin e ka të bërë! Ja reagimi

Pushimet lukzose të Zaiminës dhe shoqeve të saj në Dubai janë bërë temë bisedë në shumë tavolina. Ajo ka shpërndarë në Instagram disa foto provokuese me rroba banje, foto të cilat janë diskutuar edhe në studion e Gossip Tv, ku gazetari Kelvi Kadilli ka përveç fjalëve të mira që ka thënë për këngëtaren ka zbuluar dhe diçka që shumë mund ta kenë harruar. Pas formave seksi të saj fshihet një operacion plastik në gjoks.

Menjëherë pas kësaj Vasjari ka publikuar një foto tjetër në Instagram në të cilën duket ajo në një jaht me fokusi i aparatit ka qenë gjoksi i saj.

“Nuk pendohem” – ka shkruar Zaimina në diçiturën e fotos si për të treguar se i pëlqen pamja e saj edhe pas operacionit.

No Regrets

A photo posted by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptarja në krah të aktores Jessica Alba në “Oscar 2017”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk mungoi edhe këtë vit evenimentit më të ...