“Eni Çobani më kërcënoi se do më zhdukë mua dhe familjen”!

eni-cobaniiTelnis Skuqi, gazetari nga Gjirokastra, që ditën e djeshme i doli në mbrojtje gjyqtarit Guximtar Boçi, sot shkruan se është kërcënuar me jetë nga Eni Çobani.

Sipas tij sot Eni Çobani e ka marrë në telefon dhe e ka kërcënuar se do ta zhdukte me gjithë familjen.

“Nuk e di se si e gjeti numrin tim personal, Eni (Cobani), per kete fakt nuk merakosem shume, por me cuditi guximi i saj, madje thashe me vete “Ku e ka mesuar kete zanat, qe guxon telefonon nje gazetar dhe e kercenon hapur se do ta zhduk ate dhe familjen e tij”.

Eja gjeje kete guxim Enit, mos te mesoj Saimiri i Puneve te Brendshme?!”, shkruan Skuqi.

Ndërsa gjatë ditës së djeshme ai i doli në krah kryegjyqtarit të Gjirokastrës me këtë shkrim:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbardhet dëshmia, vajza tregon tmerrin: Si më përdhunoi shoferi i furgonit

Zbardhet dëshmia e vajzës që denoncoi një 28-vjeçar për përdhunim. Ngjarja ka ...