Gatuan dhe zhvishet… 19-vjeçarja provokon ëmbël (Foto)

UntitledAjo nuk gatuan si të tjerët! PA përparëse, apo kapele, por veshje provokuese… duke na vënë në dilemë të gjithëve, kush është qëllimi saj, gatimi apo provokimi? Të paktën kështu duket në foto bukuroshja e Kardashian- Jennerve, Kylie Jenner. 19 vjecarja jo ëm pak se dje ka vendosur të gatuaj lazanja, dhe të postoj shumë foto. Bukuroshja 19 vjeçare ka gjetur një mënyrë për të treguar edhe në kuzhinë të pasmet e saj bombastike.
Teksa gatuante lazanja, Kylie u shfaq fillimisht e veshur me pantallona të bardha e sa më shumë nxehej ushqimi, aq më shumë i ulte pantallonat Kylie, duke e reflektuar nxehtësinë në veshjen e saj.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, Artiola Toska publikon foto me bashkëshortin

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare ...