Gatuan dhe zhvishet… 19-vjeçarja provokon ëmbël (Foto)

UntitledAjo nuk gatuan si të tjerët! PA përparëse, apo kapele, por veshje provokuese… duke na vënë në dilemë të gjithëve, kush është qëllimi saj, gatimi apo provokimi? Të paktën kështu duket në foto bukuroshja e Kardashian- Jennerve, Kylie Jenner. 19 vjecarja jo ëm pak se dje ka vendosur të gatuaj lazanja, dhe të postoj shumë foto. Bukuroshja 19 vjeçare ka gjetur një mënyrë për të treguar edhe në kuzhinë të pasmet e saj bombastike.
Teksa gatuante lazanja, Kylie u shfaq fillimisht e veshur me pantallona të bardha e sa më shumë nxehej ushqimi, aq më shumë i ulte pantallonat Kylie, duke e reflektuar nxehtësinë në veshjen e saj.

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.