Ja gardisti që tmerroi Tiranën duke grabitur me armë karburantet

geraldo_guci31476776143Punonjësi i Gardës së Republikës, Geraldo Guci, është vënë në pranga, pasi akuzohet nga policia për vjedhje me armë të ndodhura në Tiranë.

Gardisti që sipas drejtorisë së Gardës ishte në provë, është akuzuar për të paktën 3 grabitje me armë të ndodhura brenda pak kohësh në zona të ndryshme në Tiranë.

Policia bëri të ditur sot se gardisti pasi i vidhte karburantet paratë dhe veshjet i fshihte në makinën e tij tip “Benz” si dhe duke përfituar nga të qenit punonjës i Gardës së Republikës kalonte postblloqet pa probleme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Elbasan, bojkotuan skuadrën, Alikaj në burg: Na hoqën bukën një javë, hanim byrekë

Një nga pesë anëtarët e “grupit armiqësor” që u pezulluan nga skuadra ...