Ky është Galaxy S8, a do jetë telefoni më i mirë në treg?!

Kompania ka premtuar se telefoni Samsung Galaxy S8 vjen në vitin 2017 dhe do të jetë smartfoni më i mirë në treg.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kinezët prodhojnë kopjen e “Mercedes GLA”, si duket dhe cmimi

Kinezët prodhojnë kopjen e “Mercedes GLA”, si duket dhe cmimi

Shumëkush u habit pse Landwind u ndal së kopjuari Range Rover Evoque, ...