“Çmendet” këngëtarja e njohur, nxjerr komplet “zogun” dhe të pasmet në rrugë

Kliko per me shume info

ladygagaAjo është e njohur për veshjet e saj provokuese.

Por këtë radhë duket se Lady Gaga e ka ekzagjeruar.

Kliko per me shume info

Këngëtarja e njohur ka treguar pjesët intime, ndërsa është shfaqur në Nju Jork.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.