Operohet futbollisti shqiptar, ja falënderimi special për deputetin e PS-së

Kliko per me shume info

stadiumi2015Futbollisti Erjon Ballkoçi ka kryer një operacion në gjurin e tij. Klubi i Sopotit ka njoftuar se Ballkoçi është detyruar të operohet për herë të dytë brenda një sezoni.

Në njoftimi e klubit falenderohet edhe deputeti i PS-së, Taulant Balla për mbështetjen e dhënë.

Kliko per me shume info

Njoftimi:

“Deputeti i Librazhdit z.Taulant Balla, ka treguar edhe nje here se mbetet gjithnje prane skuadres se Sopotit. Futbollisti Erjon Ballkoci per te dyten here brenda nje viti, eshte i detyruar te kryej nje intervent kirurgjikal ne gjurin e tij. Por K.F Sopoti si nje familje e madhe, paveresisht se po kalon nje moment te veshtire ne fushen e lojes, jashte saj gjithnje eshte i bashkuar. Dhe per kete akt human sigurisht duhet falenderuar z.Taulant Balla, per suportin e pa kursyeshem. Gjithashtu, i urojme rikthim sa me te shpejte ne fushen e lojes dhe operacion te mbare lojtarit tone Erjon Ballkoci, i cili ka vleresimin e te gjithe stafit dhe shokeve te skuadres”./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.