Futbollisti i kombëtares prezanton super-makinën e re, ja “Benz-i” i Naser Alijit

benzi-naser-alijiFutbollisti Naser Aliji ka blerë një super-makina tip “Benz”, me të cilën ka pozuar dhe më pas e ka nxjerrë në rrjetet sociale.

Modeli i saj është “CLS 6.3 AMG”, dhe sipas kërkimeve në internet, vlera e kësaj makine shkon deri në 105 mijë euro.

“Welcome cls63amg“, shkruan Aliji.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...