Futbollisti i kombëtares prezanton super-makinën e re, ja “Benz-i” i Naser Alijit

Kliko per me shume info

benzi-naser-alijiFutbollisti Naser Aliji ka blerë një super-makina tip “Benz”, me të cilën ka pozuar dhe më pas e ka nxjerrë në rrjetet sociale.

Modeli i saj është “CLS 6.3 AMG”, dhe sipas kërkimeve në internet, vlera e kësaj makine shkon deri në 105 mijë euro.

Kliko per me shume info

“Welcome cls63amg“, shkruan Aliji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.