Aksi Fushë- Krujë- Milot, djali i kryebashkiakut të Laçit përplas furgonin e policisë, 4 të plagosur

Kliko per me shume info

UntitledNjë aksident automobilistik raportohet ditëne sotme në aksin Fushë- Krujë- Milot. Bëhet fjalë për një automjet që udhëtonte me shpejtësi të lartë duke mos treguar kujdes në kryqëzik, dhe si pasojë ka përplasur nga mbrapa një furgon policie. MËsohet se ngjarja ka ndodhur saktësisht në kryeqëzimin e Patokut. Po ashtu policia ka zbuluar identitetin e autorit, bëhet fjalë për djalin e kryebashkiakut të Laçit, Kjeldi Bardhi.

Policia raporton se Kjeldi Bardhi ka marrë dëmtime të rënda dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë, njëri nga efektivët si dhe kanë mbetur të plagosur 3 qytetarë të tjerë, që po mbahen në spitalin e Lezhës.
Pamjet e marra nga faqja JetaOshQef dhe balkanweb.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.