“Surpriza” e De Biasit, prurje e re në Kombëtare për ndeshjen me Izraelin

Kliko per me shume info

endri-cekiciTrajneri i Kombëtares ka ftuar në kombëtare një talent shqiptar që luan me Lokomotivën e Zagrebit.

Ai është Endri Çekiçin, 19-vjeçarin që po shkëlqen me Lokomotivën e Zagrebit, dhe që pritet të jetë në listën e De Biazit për përballjen me Izraelin.Çekiçi është një mesfushor fantazist, tepër cilësor në qarkullimin e topit dhe organizimin e lojës. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, futbollisti ka bërë me dije rikthimin si kuqezi. Pogradecari ka kaluar nga të gjithë ekipet kuqezi të moshave, U-17, U-19 dhe U-21 dhe tashmë pritet që të luajë në kombëtaren A.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.