Fshihej në zonën e “Unazës së Re”, bie në pranga i kërkuari për prostitucion, ja emri

tirane-policiaPolicia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, i cili ishte i shpallur në kërkim për “Shfrytëzim të prostitucionit në rrethana rënduese”.

Sipas Policisë, ai është Fabio Ullorja, 34 vjeç, lindur në Elbasan dhe banues në Tiranë.

34-vjecari u arrestua nga Specialistët e Komisariatit të Policisë nr. 3, pas informacioneve që disponoheshin se fshihej në zonën e “Unazës së Re” Tiranë.

Për këtë shtetas, Gjykata e Elbasanit, me Vendimin Penal të datës 28.07.2015, e ka dënuar me 7 vjet e 11 muaj e 24 ditë burg, për veprat penale “Shfrytëzim të prostitucionit në rrethana rënduese”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Korret 40 ditë nga mbjellja, hyn në Shqipëri fara e vecantë e kanabisit

Fara vietnameze e hashashit, që garanton një cikël të shkurtër të bimës ...