Fshihej në zonën e “Unazës së Re”, bie në pranga i kërkuari për prostitucion, ja emri

tirane-policiaPolicia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, i cili ishte i shpallur në kërkim për “Shfrytëzim të prostitucionit në rrethana rënduese”.

Sipas Policisë, ai është Fabio Ullorja, 34 vjeç, lindur në Elbasan dhe banues në Tiranë.

Kliko per me shume info

34-vjecari u arrestua nga Specialistët e Komisariatit të Policisë nr. 3, pas informacioneve që disponoheshin se fshihej në zonën e “Unazës së Re” Tiranë.

Për këtë shtetas, Gjykata e Elbasanit, me Vendimin Penal të datës 28.07.2015, e ka dënuar me 7 vjet e 11 muaj e 24 ditë burg, për veprat penale “Shfrytëzim të prostitucionit në rrethana rënduese”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.