Françeska Jaçe çmend fansat me këtë video, shikoni çfarë bën në Dubai

Kliko per me shume info

franceska-selfieMëngjesi i sotëm për modelen seksi Françeska Jaçe duket se nuk ka qenë gri dhe i zymtë, por plot diell.

Ajo ka publikuar një video në Instagram në të cilën ka treguar se ndodhet në Dubai duke “rikthyer” kështu verën.

Kliko per me shume info

Si gjithnjë Françeska është kujdesur të shfaqet seksi dhe në formë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.