Fotoja që po trondit opinionin, nëna vdes nga overdoza, djali pas në makinë

fotoja-tronditNje grua qëndron pa ndjenja me shiringë në dorë në automjet, ndërsa në sediljen e pasme ndodhet djali i saj i vogël.

Kjo është një tjetër pamje tronditëse që këtë herë vjen nga Indiana, SHBA, të asaj që tashmë është kthyer në një fushatë të vërtetë kundër përdorimit të heroinës.

Imazhi i publikuar nga CNN, tregon momentin kur policia gjeti 25 – vjeçaren Erika Hurt në një parking në Hope të Indianës.

Ajo mbante në dorë një shiringë ndërsa kishte pësuar overdozë. Por ajo që e bën shumë më të rëndë situatën është fakti se policia gjeti djalin e saj të vogël duke qarë në sediljen e pasme.

Sipas policisë, gruaja i mbijetoi overdozës ndërsa tashmë, ajo duhet të përballet me akuzat e neglizhencës ndaj fëmijës dhe posedim droge.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...